Pragniemy przypomnieć wszystkim zainteresowanym, że w tym roku mamy również w ofercie naukę JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO! 
Według badań hiszpański jest jednym z pięciu najczęściej używanych języków na świecie, jeśli więc zastanawiacie się jeszcze jaki język wybrać do nauki - hiszpański jest zdecydowanie dobrą opcją. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego by uzyskać więcej informacji.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy stałych i nowych kursantów na dni otwarte. Już w ten czwartek i piątek ( 27.08 i 28.08 2018) będzie można poznać plan na przyszły rok szkolny, załatwić wszelakie formalności i zapisać się na zajęcia. Nasz sekretariat czynny jak zawsze -od 13.00 do 20.00.


Dnia 2 marca 2018 roku w Tip Top English odbyło się szkolenie dotyczące egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Nasi lektorzy zostali przeszkoleni przez przedstawiciela Oxford Publishing- Esterę Nowatkowską. Celem szkolenia było zapoznanie się z formułą nowego egzaminu, rodzajami zadań oraz na co zwrócić uwagę przygotowując dzieci- do tego jak się okazuje-trudnego egzaminu. Posiadając nową wiedzę dotyczącą egzaminu ósmoklasisty jesteśmy pewni, iż potrafimy pomóc naszym kursantom solidnie się do niego przygotować.
Zapraszamy.
W dniach 18-19 grudnia odbędzie się przegląd piosenki świątecznej. Mile widziane przebrania lub ubrania z akcentem świątecznym. 
Zapraszamy do zabawy
INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 2-3.11.2017 ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.