Edukację językową zdobywała w Siena College, Adelaide, Australia oraz na Uniwersytecie Wrocławskim Wydział Filologii Angielskiej.Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Śląskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana oraz metodą komunikatywną, zarówno w kraju, jak i za granicą (U S A, Anglia, Szkocja).
Specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla dorosłych, w szczególności kursów tematycznych z zakresu Medical English.
Ukończyła Uniwersytet Śląski uzyskując dyplom magistra filologii angielskiej po obronie pracy magisterskiej z zakresu metodyki.Przez 4 lat mieszkała w Australii, gdzie rozpoczęła się jej przygoda z językiem angielskim.

W czasie studiów często wyjeżdżała do krajów anglojęzycznych, pracując latem na obozach młodzieżowych w USA lub w prestiżowej winiarni w Newcastle. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka Metodą Callana a obecnie Direct Method for English.
Prywatnie mama Filipa i żona zagorzałego miłośnika sportu.
Obecnie kończy studia licencjackie filologii angielskiej z językiem hiszpańskim w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Od kilku lat współpracuje z Tip Top English. Prowadzi zajęcia języka angielskiego w grupach dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przedszkolaków. Jej ulubioną metodą nauczania jest Direct Method for English.

Językiem angielskim interesuje się od zawsze. Przez pięć lat doskonaliła swoje umiejętności językowe w Wielkiej Brytanii, gdzie brała udział w kursach językowych. Chętnie wprowadza elementy kultury i obyczajów brytyjskich na zajęciach w centrum. Uważa, że język angielski, zaraz po Internecie, jest najwspanialszym wynalazkiem ludzkości, dzięki któremu można porozumiewać się z ludźmi na całym świecie. I do tego właśnie stara się zachęcić wszystkich swoich słuchaczy.
Tajniki, techniki i metody nauczania języka angielskiego poznawała w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu zdobywała we wrocławskich szkołach językowych, średnich i gimnazjach.

Jest uważnym i skupionym lektorem. Szybko nawiązuje kontakt i stosownie do oczekiwań i metody prowadzi zajęcia w przyjaznym aczkolwiek solidnym tonie. Liczne zainteresowania światem literatury, filmu, muzyki, historią kultur ułatwiają jej utwierdzanie studentów w przekonaniu iż nauka i nauczanie języka jest istotna dla płynnej komunikacji i swobodnego życia we współczesnym świecie.
Od niedawna mieszka z rodziną w Bielawie.
Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Z wykształcenia pedagog i filolog angielski. Poprzez liczne praktyki zawodowe nabyła wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od sierpnia 2010 roku. do września 2011 roku. przebywała w Stanach Zjednoczonych jako Au Pair.

Naucza języka angielskiego w grupach dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz w Kids Clubach. Obecnie studentka studiów magisterskich (filologia angielska) na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Wolne chwile lubi spędzać na czytaniu kryminałów i oglądaniu interesujących filmów.
Jestem nauczycielem języka angielskiego już od 6 lat. Język angielski studiowałam w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu, Uniwersytecie Opolskim i w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Moja przygoda z Tip Topem zaczęła się w 2014 roku. Obecnie jestem nauczycielem w jednej z bielawskich szkół.

Przez te 6 lat miałam przyjemność pracować z osobami w różnym wieku – zaczynając od maluszków w wieku 3 lat przez uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, licealnych, i na osobach dorosłych kończąc. Każda grupa wiekowa to nowe wyzwanie, które bardzo chętnie podejmuję każdego dnia. Na co dzień interesuję się podróżami, jazdą konną i narciarstwem. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko trochę dobrych chęci i pozytywnego nastawienia.
Naukę języka angielskiego rozpoczął już w dzieciństwie. Dyplom licencjata filologii angielskiej wywalczył w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu. Szlify w pracy z dziećmi i młodzieżą zawdzięcza Siostrom Salezjankom, oraz nauczycielom, pod kierunkiem których ulepszał swój warsztat pracy.

Doświadczenie zdobywał ucząc w różnych placówkach oświatowych w Wałbrzychu i w Bielawie. W nauczaniu języka stawia na różnorodność środków dydaktycznych i kształtowanie umiejętności językowych uczniów w taki sposób, by odpowiadały one praktycznym potrzebom każdego i każdej. Czas wolny przeznacza na spotkania z najbliższymi i sport.
Witam! Nazywam się Anna Matuszek i już 3 rok jestem częścią teamu Tip Top English. Podczas mojej przygody z nauczaniem miałam okazję pracować z osobami na różnych poziomach zaawansowania. Praca z dziećmi nauczyła mnie kreatywności i spontaniczności a praca z dorosłymi nie przyjmowania wymówek oraz konsekwentne dążenie do celu. W idealnym świecie zaraz po wyjściu z zajęć językowych mielibyśmy wiedzę poukładaną w głowie. Gramatyka byłaby w pełni zrozumiała, a operowanie nowym słownictwem nie sprawiałoby problemu.

W naszym świecie by osiągnąć taki efekt potrzebna jest systematyczna praca. W myśl tego stawiam na ciężką pracę, a przecież nie ma większej satysfakcji od widocznego rozwoju swojego ucznia! W życiu prywatnym jestem wielką fanką Stephena Kinga oraz filmów Tima Burtona m.in. Alicji w Krainie Czarów. Tak więc „jeszcze przed śniadaniem wierzę w 6 niemożliwych rzeczy”. Jedną z nich jest to, że każdy może osiągnąć płynność językową.
Metody oraz techniki nauczania poznała w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Tytuł magistra filologii angielskiej zdobyła w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego w 2000r. Jest egzaminatorem egzaminu maturalnego z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie.

Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Prywatnie mama czwartoklasistki kolejny rok uczęszczającej na dodatkowe zajęcia języka angielskiego w Tip Top English
Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, ukończył Nauczycielskie Kolegium Języków obcych w Opolu i otrzymał tytuł licencjata na kierunku Filologia Angielska, Metodyka Nauczania Słownictwa, następnie ukończył Wyższą Szkołę Lingwistyczną w Częstochowie, gdzie zdobył tytuł magistra na kierunku Filologia Angielska, Europeistyka i Tłumaczenia Biznesowe.

Pracując w zawodzie nauczyciela i lektora od 2003 roku zdobywał doświadczenie w podstawówkach, gimnazjach i szkołach średnich a także prowadząc kursy dla dorosłych. Przez cały czas doskonali swój warsztat pracy i wiedzę. Zajęcia prowadzę w języku angielskim co pozytywnie wpływa na zdolność komunikacji moich uczniów i wzmaga ich motywację do nauki języka. Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych typach szkół prywatnych jak i publicznych zajęcia prowadzone przeze niego są interesujące, z elementami zabawy, oraz maksymalnie ukierunkowane na komunikację.
Ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu oraz magisterskie na wydziale Filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma za sobą pobyt na wymianie studenckiej w San Diego w Kalifornii oraz blisko rok spędzony na pracy w Londynie. Od 2010r lektor w szkołach prywatnych w Dzierżoniowie i Bielawie, prowadzący zajęcia głównie w lokalnych firmach i przedsiębiorstwach. Zdecydowany miłośnik amerykańskiej odmiany języka angielskiego oraz kultury i zwyczajów USA. Rzadki w Polsce przypadek fana muzyki country ;) Jego największą pasją są sporty amerykańskie - głównie futbol, któremu poświęca sporą część swojego czasu prowadząc lokalny klub sportowy oraz czynnie uczestnicząc w rozwoju środowiska Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.
W nauczaniu stara się zarazić uczniów pasją do języka, stawiając na dynamiczne i ciekawe zajęcia pełne rozmowy i interakcji.
Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na lekcjach, w przedszkolach oraz na obozach językowych, które od kilku lat współorganizuje w Dzierżoniowie. Ostatnie dwa lata spędziła na pracy z młodzieżą w Norwegii i w Europie, zdobywając wielokulturowe doświadczenie. Jest energiczna i uśmiechnięta.

Uwielbia pomagać innym w rozwijaniu swoich umiejętności. Kocha dzieci i młodzież, dobrze rozumie się również z dorosłymi. Fascynuje ją również piłka nożna.
Obecnie kończy studia magisterskie z psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Jest również studentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu na kierunku filologia hiszpańska z językiem włoskim. Od 9 lat prowadzi zajęcia języka angielskiego w grupach dzieci, młodzieży i dorosłych. Z uwagi na młody wiek i profil studiów świetnie dogaduje się z dziećmi w każdym wieku.

Pasję do nauki języków obcych zdobyła już w gimnazjum. Uczęszczała na wszelkie możliwe zajęcia i koła zainteresowań, by rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Zdolności językowe pogłębiała podczas wyjazdów za granicę (m.in.Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania) oraz w trakcie wymian międzyszkolnych. Interesuje się psychologią, muzyką, sportem, motoryzacją.