Uważamy, że nauka języka powinna być przyjemnością, dlatego dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę Kids Club.

Jest to program autorski. Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 8 osobowych i trwają 40 minut. Dzięki połączeniu istotnych elementów oraz metod, takich jak gry, zabawy edukacyjne, ćwiczenia plastyczne, piosenki i quizy, dzieci bezstresowo wchodzą w świat języka angielskiego. Poznają proste zwroty i słowa angielskie poprzez rymowanki i piosenki angielskie. Osłuchują się z naturalnym językiem angielskim i w swoim indywidualnym tempie zaczynają odtwarzać poznane słowa i frazy.

Małe dzieci są bardzo entuzjastyczne, ale nie są w stanie skoncentrować swojej uwagi przez dłuższy czas, dlatego nasze zajęcia są urozmaicone i bardzo dynamiczne. W celu przyswojenia nowego materiału, angażujemy wszystkie zmysły dziecka co stymuluje je i pomaga zapamiętać nowe słówka.

W Kids Club dzieci bawią się świetnie, a jednocześnie nieświadomie przyswajają język angielski. Teraz język angielski nie będzie dla maluchów obcym językiem, ale obok języka polskiego - DRUGIM JĘZYKIEM.