Angielski metodą Direct Method for English (DE)

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego jak i do osób,
które już miały kontakt z tym językiem i chciałyby kontynuować naukę.

Dlaczego nauka metodą Direct English w Tip Top English?

Będąc jedynym w powiecie licencjonowanym partnerem Direct English Publisher Tip Top English gwarantuje Państwu:
  • zespół doświadczonych i sprawdzonych w nauczaniu tą metodą lektorów,
  • rotację lektorów prowadzących zajęcia w grupach tj. w każdej z grup zajęcia prowadzone są zamiennie, przez co najmniej dwóch lektorów. System ten pozwala na kontakt i „osłuchanie” się z różnymi osobami, każdy z nas wysławia się przecież w innym stylu i w inny sposób.
  • prowadzimy kilkanaście grup nauczania (otwartych i zamkniętych), co ułatwia Państwu znalezienie grupy nie tylko na określonym poziomie, ale również w dogodnym terminie. W przypadku przerwania nauki, nie powinni mieć Państwo problemu z jej ponownym wznowieniem na tym samym poziomie i tą samą metodą.
  • dbamy o jakość i ciągłość nauczania.

Dlaczego nauczanie metodą DE jest takie skuteczne?

Ponieważ jest to metoda nastawiona na komunikację, więc w naturalny sposób rozwija u ucznia zdolność do rozumienia wypowiedzi innych osób oraz, co najważniejsze, uczy formułowania własnych wypowiedzi w języku angielskim. Nauka tą metodą przełamuje, zatem, często występujące zahamowania i opory przed mówieniem.

Inną cechą charakterystyczną metody DE jest zaplanowany system powtórek. Realizowany jest on w trakcie konwersacji, czytania, pisania dyktand oraz poprzez zbiorczą powtórkę na koniec każdego poziomu. Pozwala to uczniom skuteczniej utrwalać wiedzę.

Metoda Callan
Proponujemy Państwu zajęcia prowadzone znaną na całym świecie Metodą Callana. Metoda ta jest idealna dla tych, którzy chcą szybko i skutecznie opanować język. Słuchacz uczy się więcej niż mu się zdaje. Pokonuje nieśmiałość w mówieniu i przez regularną powtórkę trwale zapamiętuje nowa wiedzę.

General English
To doskonały kurs dla tych, którym zależy na sprawnym komunikowaniu się prawie w każdej sytuacji życiowej. Ćwiczenia komunikacyjne w grupie w zakresie słownictwa i tematów ogólnych, na różnych poziomach zaawansowania - od całkowicie początkującego po wysoko zaawansowany.Kurs ten uczy wszystkich sprawności językowych: mówienia, rozumienia języka mówionego, czytania i pisania. Wzbogaca słownictwo oraz zapewnia dobrą znajomość gramatyki.

Wszystko to prowadzi do dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Dzięki regularnie przeprowadzanym testom sprawdzającym zarówno lektor jak i kursant kontrolują i oceniają swoje postępy. Materiały autentyczne jak filmy i nagrania pozwalają przećwiczyć nowe zagadnienia i powodują, że lekcje są atrakcyjne i ciekawe.

Oferta zajęć indywidualnych
Kursy tego typu odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i mają charakter otwarty (można rozpocząć naukę na dowolnym poziomie w trakcie całego roku). Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem, ale panicznie boisz się pracy w grupie, jeśli masz specyficzne potrzeby i chcesz uczyć się tylko konkretnych rzeczy, bądź pracować nad konkretnymi elementami języka jest to kurs dla Ciebie.

Kursy sobotnie
Jeśli Twój plan zajęć w tygodniu nie pozwala Ci na uczestnictwo w kursie angielskiego w ciągu tygodnia, zapraszamy na kursy sobotnie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i jednorazowo trwają 3 godziny lekcyjne